Looking for BPA free lunch boxes that are safe, durable and eco-friendly? You've come to the right place. At Biome, we offer a wide range of lunch boxes that are made from non-toxic materials such as stainless steel, glass, bamboo and silicone. Whether you need a lunch box for yourself, your kids or your partner, we have something for everyone. You can choose from different sizes, shapes, colors and designs to suit your preferences and needs. Our lunch boxes are easy to clean, with a variety of leak-proof, dishwasher-safe and microwave-safe containers. They also help you reduce waste and save money by avoiding disposable packaging and plastic bags. Browse our collection of BPA free lunch boxes and find your perfect match today.
-
Rated 4.8 out of 5 stars106Regular price $108.46Regular priceUnit price per
Sale price $108.46Back soon -
Rated 4.4 out of 5 stars16Regular price $93.07Regular priceUnit price per
Sale price $93.07 -
Rated 4.9 out of 5 stars8Regular price $39.38Regular priceUnit price per
Sale price $39.38 -
Rated 4.3 out of 5 stars28Regular price $20.77Regular priceUnit price per
Sale price $20.77 -
Rated 4.7 out of 5 stars57Regular price $48.14Regular priceUnit price per
Sale price $48.14 -
Rated 4.2 out of 5 stars6Regular price $54.72Regular priceUnit price per
Sale price $54.72 -
Rated 4.7 out of 5 stars13Regular price $131.46Regular priceUnit price per
Sale price $131.46Back soon -
Rated 4.7 out of 5 stars3Regular price $21.86Regular priceUnit price per
Sale price $21.86 -
Rated 4.7 out of 5 stars21Regular price $54.72Regular priceUnit price per
Sale price $54.72 -
Rated 4.8 out of 5 stars5Regular price $65.68Regular priceUnit price per
Sale price $65.68 -
Rated 4.8 out of 5 stars31Regular price $54.72Regular priceUnit price per
Sale price $54.72 -
Rated 4.9 out of 5 stars25Regular price $49.24Regular priceUnit price per
Sale price $49.24 -
Rated 4.9 out of 5 stars18Regular price $15.28Regular priceUnit price per
Sale price $15.28 -
Rated 4.8 out of 5 stars18Regular price $54.72Regular priceUnit price per
Sale price $54.72 -
Rated 5.0 out of 5 stars4Regular price $17.48Regular priceUnit price per
Sale price $17.48Back soon -
Rated 4.3 out of 5 stars3Regular price $25.14Regular priceUnit price per
Sale price $25.14Back soon -
Rated 4.7 out of 5 stars57Regular price $54.72Regular priceUnit price per
Sale price $54.72 -
Rated 4.7 out of 5 stars57Regular price $38.29Regular priceUnit price per
Sale price $38.29 -
Rated 4.7 out of 5 stars57Regular price $72.25Regular priceUnit price per
Sale price $72.25 -
Rated 5.0 out of 5 stars7Regular price $37.19Regular priceUnit price per
Sale price $37.19 -
Rated 4.8 out of 5 stars12Regular price $82.17Regular priceUnit price per
Sale price $82.17 -
Rated 5.0 out of 5 stars1Regular price $76.63Regular priceUnit price per
Sale price $76.63 -
Rated 5.0 out of 5 stars7Regular price $37.19Regular priceUnit price per
Sale price $37.19 -
Rated 5.0 out of 5 stars6Regular price $51.43Regular priceUnit price per
Sale price $51.43 -
Back soonRated 5.0 out of 5 stars3Regular price $64.58Regular priceUnit price perSale price $64.58Back soon -
Rated 4.7 out of 5 stars57Regular price From $43.77Regular priceUnit price per
Sale price From $43.77 -
Rated 4.0 out of 5 stars4Regular price $76.63Regular priceUnit price per
Sale price $76.63 -
Regular price $17.48Regular priceUnit price per
Sale price $17.48 -
Rated 5.0 out of 5 stars4Regular price $25.14Regular priceUnit price per
Sale price $25.14 -
Rated 3.7 out of 5 stars10Regular price $65.68Regular priceUnit price per
Sale price $65.68 -
Rated 5.0 out of 5 stars1Regular price $25.14Regular priceUnit price per
Sale price $25.14Back soon -
Rated 5.0 out of 5 stars2Regular price $18.57Regular priceUnit price per
Sale price $18.57 -
Rated 5.0 out of 5 stars7Regular price $65.68Regular priceUnit price per
Sale price $65.68 -
Rated 4.6 out of 5 stars7Regular price $65.68Regular priceUnit price per
Sale price $65.68 -
Regular price $54.72Regular priceUnit price per
Sale price $54.72 -
Rated 3.7 out of 5 stars10Regular price $65.68Regular priceUnit price per
Sale price $65.68 -
Rated 4.7 out of 5 stars57Regular price $31.72Regular priceUnit price per
Sale price $31.72 -
Rated 4.8 out of 5 stars13Regular price $49.30Regular priceUnit price per
Sale price $49.30 -
Rated 5.0 out of 5 stars7Regular price $37.19Regular priceUnit price per
Sale price $37.19 -
Rated 4.7 out of 5 stars57Regular price $65.68Regular priceUnit price per
Sale price $65.68 -
Rated 4.8 out of 5 stars12Regular price $25.14Regular priceUnit price per
Sale price $25.14Back soon -
Back soonRated 4.4 out of 5 stars10Regular price $47.06Regular priceUnit price perSale price $47.06Back soon -
Rated 5.0 out of 5 stars7Regular price $37.19Regular priceUnit price per
Sale price $37.19 -
Rated 4.5 out of 5 stars8Regular price $33.91Regular priceUnit price per
Sale price $33.91 -
Back soonRated 4.5 out of 5 stars19Regular price $51.43Regular priceUnit price perSale price $51.43Back soon -
Rated 4.4 out of 5 stars7Regular price $98.55Regular priceUnit price per
Sale price $98.55 -
Rated 5.0 out of 5 stars2Regular price $18.57Regular priceUnit price per
Sale price $18.57 -
Rated 5.0 out of 5 stars2Regular price $19.67Regular priceUnit price per
Sale price $19.67








































